Hej kolęda, kolęda…

22 XII 2022 roku odbyły się w naszej szkole Jasełka szkolne. W niezwykły świat bożonarodzeniowych opowieści o przyjściu na świat Jezusa zabrała nas reżyserka przedstawienia pani Maria Półtorak wraz z klasą II a. W przedstawieniu wystąpili gościnnie uczniowie klasy 8 c: Aleksandra Skiba, Karolina Pałka, Antek Pelc i Paweł Pałetko. Magię świąt przywołały kolędy wykonywane przez chór szkolny,prowadzony przez panią Dorotę Wojciechowską oraz scenografia przygotowana przez panie: Marię Rochon, Magdalenę Szamburską oraz Monikę Wróbel. Po długiej przerwie wywołanej epidemią Covidu-19, zgromadzeni uczniowie klas 0-VIII oraz rodzice z przyjemnością, oddali się magii bożonarodzeniowych kolęd, tradycji i życzeń, które przywołały ducha świąt Bożego Narodzenia.

Szczególne podziękowania za ofiarowane choinki,pani Maria Półtorak, kieruje na ręce Nadleśnictwa Krzeszowice z filią w Zabierzowie.