Konkursy

Paweł Leśnik laureatem
Małopolskiego Konkursu Geograficznego

Natasza Żurek laureatem
Gminnego Konkursu Recytatorskiego

Miło nam poinformować, że Paweł Leśnik zdobył tytuł finalisty Małopolskiego Konkursu Geograficznego dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego w roku szkolnym 2020/2021. 

Gratulujemy! 

Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły Natasza Żurek zajęła II miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim w kategorii wiekowej 4-6 oraz I miejsce w Turnieju Poezji Śpiewanej. 

Gratulujemy! 

Konkurs "Tropami Gminy Zabierzów"

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie, 

miło nam poinformować o wynikach gminnego konkursu plastycznego „Tropami Gminy Zabierzów”, w którym laureatkami zostały: 

  • Gabriela Rojek – I miejsce, kl. IV-VI 
  • Irmina Jaranowska – Wyróżnienie, kl. IV-VI 
  • Kalina Bartuś – Wyróżnienie, kl. VII-VIII 

Rok szkolny 2021/2022

Małopolski Konkurs Chemiczny

Miło mi poinformować, że uczeń klasy 8b Michał Wierzbicki zakwalifikował się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Chemicznego i II etapuOgólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Chemicznej dla szkół podstawowych.
Gratulujemy i życzymy Michałowi powodzenia w kolejnych etapach konkursów.

Wyniki konkursu historyczno-plastycznego pt. "11 listopada. Święto Niepodległości"

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu historyczno-plastycznego pt. „11 listopada. Święto Niepodległości”:

KLASY 1-3

I MIEJSCE: ALICJA MACIUSIK KL.IIA
II MIEJSCE: FILIP PIOTROWSKI KL.IIA
III MIEJSCE: HANNA BIEŃ KL.IB

WYRÓŻNIENIA:
WIKTORIA KODURA KL.IIA
HANNA GALA KL.IIIB


KLASY 4-8

I MIEJSCE: FRANCISZEK KULIK KL.VB
II MIEJSCE: TYMON TYMONIEWICZ KL.VIIB
III MIEJSCE: PRZEMYSŁAW WIERZBICKI KL. VIIC

WSZYSTKIM ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY!!!

Prace od dziś można podziwiać w holu głównym.

Nagrody zapewnione przez Radę Rodziców.

DYPLOMY I NAGRODY ZOSTANĄ WRĘCZONE
PRZEZ SZKOLNĄ RADĘ UCZNIOWSKĄ.
Organizator konkursu:
Samorząd Szkolny

Gminny Konkurs Plastyczny "Bądź EKOlogiczny

Miło mi poinformować, że uczennica z klasy VII a Alicja Midor otrzymała wyróżnienie w
Gminnym Konkursie Plastycznym – Bądź EKOlogiczny

Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach!

XV Gminny Konkurs Plastyczny„NAJPIĘKNIEJSZA WIELKANOC – BARANEK WIELKANOCNY”

Miło mi poinformować, że uczniowie naszej szkoły zajęli nagrody i wyróżnienia w

 XV GMINNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM„NAJPIĘKNIEJSZA WIELKANOC – BARANEK WIELKANOCNY”
Trzecia kategoria wiekowa: Klasy IV – VI:
III miejsce: Jakub Ciałowicz kl. IV A
Wyróżnienie: Laura Pacuła kl. VI b

Czwarta kategoria wiekowa: Klasy: VII – VIII:
III miejsce: Natalia Pliszka kl. VII

Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach!

XXVI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Mój Świat" pt. "Futurystyczne Opowieści"

Miło mi poinformować, że praca plastyczna Aleksandry Tobiasz z klasy VI a została zakwalifikowana do wystawy

 w Międzynarodowym Konkursie „Mój Świat” pt. „Futurystyczne Opowieści”.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

Małopolski Konkurs Biologiczny

Miło nam poinformować ,że uczennica klasy VIIA Alicja Midor została finalistką Małopolskiego Konkursu Biologicznego.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Matematyczny Konkurs Krakowska Matematyka 2021/2022

Z dumą informujemy ,że uczennica klasy VI b Zuzanna Szymańska została laureatką Matematycznego Konkursu „Krakowska Matematyka 2021/2022 – Kraków znany i nieznany” .

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny i Fotograficzny “Odkrywca Światów i Ty możesz zostać Kopernikiem”

Z  dumą informujemy ,że w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym i Fotograficznym “Odkrywca Światów i Ty możesz zostać Kopernikiem” organizowanym przez Zespół Wirtualnej Akademii Astronomii z siedzibą w Instytucie Fizyki Uniwersytetu Opolskiego Nasi Uczniowie otrzymali wyróżnienia:

Konkurs plastyczny:
Magdalena Kruczek klasa 8a – wyróżnienie
Natalia Paczyńska klasa 7b – wyróżnienie

Konkurs fotograficzny:
Jan Węgiel klasa 7b – wyróżnienie

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Koszykarska Liga Szkolna

Miło nam poinformować, że uczniowie z klas VII abc oraz VIII ab zajęli I i II miejsca podczas zmagań Koszykarskiej Ligi Szkolnej.
I m – Chłopcy klas VII i VIII
I m – Dziewczęta klas VIII
II m – Dziewczęta klas VII

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!